Заповнюємо заяву у разі діяльності у заздалегідь не визначених місцях

21:12:2015 г.

ДФС в Івано-Франківській області зазначила, що підприємець, який самостійно виявив бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування повинна дотримуватись вимог ст. 298 ПКУ та зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування обов’язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».

У разі здійснення діяльності у заздалегідь не визначених місцях (торгівля на виставках, ринках тощо) підприємець — платник єдиного податку у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви зазначає: «Торгівля на ринках України» та/або «Торгівля на виставках України», інше.

У разі зміни місця провадження господарської діяльності (наприклад, у заяві зазначено «Торгівля на ринках України», а підприємець — платник єдиного податку планує здійснювати діяльність на виставках) платники єдиного податку першої і другої груп подать заяву не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбудуться такі зміни, та зазначають місце провадження господарської діяльності - «Торгівля на виставках України».

ГУ ДФС в Івано-Франківській області

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить