Нужно ли применять РРО единщику

01.07.2008   ЗАПИТАННЯ: Чи повинні суб’єкти підприємницької діяльності — фізичні особи — платники єдиного податку застосовувати електронні контрольно-касові апарати для проведення розрахунків із споживачами?

Відповідь: Ні, не повинні. Згідно зі ст. 6 Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» від 03.07.98 р. №727/98 суб’єкти підприємницької діяльності — фізичні особи — платники єдиного податку мають право не застосовувати електронні контрольно-касові апарати для проведення розрахунків із споживачами.
Крім того, відповідно до п. 6 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. №265/95-ВР реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) суб’єктами підприємницької діяльності-фізичними особами, оподаткування доходів яких здійснюється відповідно до законодавства з питань оподаткування суб’єктів малого підприємництва (в тому числі шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку), за умови ведення такими особами книг обліку доходів та витрат у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України за поданням державного органу, уповноваженого провадити державну регуляторну політику.

ДПА України

 

Подписка на новости



Реклама
Реклама
 
 
 
 

Корпорация ПАРУС в Украине Rambler's Top100