Програмний РРО (тестова версія)

23:07:2020 г.

Меню «Програмний РРО (тестова версія)» надає користувачам електронного кабінету можливість протестувати безкоштовно програмне рішення, що розробляється ДПС відповідно до вимог Закону України від 20 вересня 2019 року №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та Указу Президента України від 17 жовтня 2019 року №761/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб – підприємців».

Цей режим надає доступ до перелiку об’єктiв оподаткування або об’єктiв, пов’язаних з оподаткуванням або через якi провадиться дiяльнiсть:

Примітка. Якщо об’єкт відсутній в переліку, необхідно в розділі Заяви, запити для отримання інформації подати заяву J/F1312002 Повiдомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язанi з оподаткуванням або через якi провадиться дiяльнiсть, форма № 20-ОПП.

Обравши відповідний об’єкт, користувач електронного кабiнету отримує можливість зареєструвати каси і касирів, уповноважених здійснювати операції з касами на відповідному об’єкті в наступних вкладках:

1. Каси.

2. Касири.

Каси

У цій вкладці користувачу електронного кабiнету надаєтья можливість створити нову касу за допомогою кнопки Додати, активувати касу за допомогою кнопки Активувати, або перевести касу в неактивний режим за допомогою кнопки Деактивувати

Попередження. Операції з активації та деактивації кас вимагають накладання КЕП особи з правом підпису.

Касири

У цій вкладці користувачу електронного кабiнету надаєтья можливість додати касира за допомогою кнопки "Додати", активувати касира за допомогою кнопки "Активувати", або перевести касира в неактивний режим за допомогою кнопки "Деактивувати".

Примітка. При додаваннi нового касира необхiдно завантажити сертифiкат кваліфікованого електронного пiдпису такого касира. Файл сертифiкату ключа як правило має розширення *.crt i може бути отриманий на сайти вiдповiдного кваліфікованого надавача довірчих послуг.

ДПСУ.

Електронний кабінет