Чи сплачується рентна плата за використання води у 2018 році вторинними користувачами?

16:04:2018 г.

Відповідно до п. 110 Закону України від 21 грудня 2016 року № 1797 - VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» з 01.01.2018 до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) внесено зміни в частині визначення кола платників рентної плати за спеціальне використання води, а саме: обов’язок платника з Рентної плати покладено на суб’єктів господарювання, що належать до первинних водокористувачів, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів без надання преференцій бюджетним установам, що належать до первинних водокористувачів.

Таким чином з 01.01.2018 вторинні водокористувачів не є платниками рентної плати за спеціальне використання води.

ГУ ДФС у Львівській області

 

 
 
 

Rambler's Top100