Что делать с акцизными марками старого образца

22:06:2018 г.

Чи потрібно в зв’язку з введенням в дію марок акцизного податку нового зразка (див. тут)  переклеювати марки акцизного податку на алкогольних напоях та тютюнових виробах, які були марковані марками попереднього зразка?

Відповідно до ст. 11 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями алкогольні напої та тютюнові вироби, які виробляються в Україні, а також такі, що імпортуються в Україну, позначаються марками акцизного податку в порядку, визначеному законодавством.

При зміні зразка марок акцизного податку вже закуплені марки попереднього зразка застосовуються у виробництві алкогольних напоїв та тютюнових виробів до їх повного використання, а марковані такими марками алкогольні напої та тютюнові вироби знаходяться в обігу до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання.

ГУ ДФС у Тернопільській області

 
 
 

Rambler's Top100