Что нужно для использования РРО на другой торговой точке

08:07:2013 г.

Який порядок перереєстрації РРО з метою використання його в іншій господарській одиниці?

Відповідь: Відповідно до п.2.9 р.2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614 зі змінами та доповненнями (далі - Порядок), для перереєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) з метою використання його в іншій господарській одиниці суб’єкт господарювання подає до органу ДПС за місцем реєстрації РРО заяву довільної форми, у якій зазначена сфера застосування РРО, реєстраційне посвідчення з відміткою, при потребі, про зняття РРО з обліку, а також визначені п.2.3 р.2 Порядку документи на господарську одиницю.
Пунктом 2.3 р.2 Порядку визначено, що при реєстрації РРО, зокрема, необхідно надати дозвіл місцевого органу виконавчої влади на розміщення господарської одиниці (договору оренди, іншого документа на право власності або користування господарською одиницею) та його копію, завірену відповідним чином; для реєстрації резервного РРО слід надати такі документи на кожну господарську одиницю, де буде використовуватися РРО.

ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів України у м. Києві