Дізнатися про наявність заборгованості можна скориставшись «Електронним кабінетом платника податків»

09:11:2020 г.

Головне управління ДПС у Житомирській області нагадує, що згідно пп.298.2.3 п.298.2 ст.298 ПКУ платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів у разі наявності податкового боргу у розмірі, що перевищує суму, визначену абзацом третім пункту 59.1 статті 59 цього Кодексу, на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із двох послідовних кварталів.

У разі не вчинення вищезазначених дій у строки, встановлені ПКУ, податковий орган має право за своїм рішенням виключити з реєстру платників єдиного податку такого боржника.

Для того, щоб дізнатися про наявність/відсутність заборгованості, платник може скористатися «Електронним кабінетом платника податків», електронним сервісом «Дізнайтеся більше про свого бізнес партнера» або в переліках за посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki.../pereliki-/296361.html, який надає можливість кожному відвідувачу перевірити як власну заборгованість, так і заборгованість контрагента.

Закликаємо платників податків слідкувати за нарахуваннями та сплатою своїх податкових зобов’язань, вчасно звірятися, не нарощувати борги та своєчасно сплачувати нараховані суми.

ГУ ДПС у Житомирській області