Глава комитета ВРУ о ситуации, сложившейся со «спящими» предпринимателями

10:01:2017 г.

Власники "сплячих" ФОПів перебувають на загальній системі оподаткування і не сплачують жодних податків Про це заявила голова парламентського Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі Еспресо.TV.

За її словами, що стосується безпосередньо "сплячих" ФОПів, то українці мають зареєстровану підприємницьку діяльність або користувалися колись нею і за ними рахується підприємницька діяльність. Водночас така людина перебуває на загальній системі оподаткування, не сплачує жодних податків.

"Якби не було зловживань і якби українці себе не давали використовувати для оптимізації податків, то не потрібно було б вносити жодні зміни до законів. Такі кроки вимушені з боку уряду. Адже потрібно фінансувати Пенсійний фонд, адже пенсійна система порожня. Все виплачується з того, що назбиралося у поточному місяці", - зазначила Южаніна.

За її словами, більшість ФОПів з нормою цього закону припинять свою діяльність і це правильно, адже "податок на прибуток у нашій країні не сплачується майже зовсім. Він оптимізується і у своїй більшості з підприємців, які перебувають на звичайній і на спрощеній системі оподаткування", - підкреслила нардеп.

Ніна Южаніна офіційний сайт

 
 
 

Rambler's Top100