Як підприємцю-«єдиннику» подати декларацію через Е-кабінет

19:08:2019 г.

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує підприємцям - єдинникам про технічні можливості подання декларації засобами електронного зв’язку в електронній формі.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua , а також через офіційний веб-портал ДФС.

У відкритій частині Електронного кабінету у розділі «Допомога» розміщено покрокову допомогу щодо створення електронних документів за допомогою режиму «Введення звітності».

Далі у режимі «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету користувач має можливість створювати, редагувати, підписувати та надсилати, зокрема, податкову звітність за формою податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця. Форма декларації затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 р. №578 зі змінами та доповненнями.

При формуванні податкової декларації користувач самостійно встановлює фільтр за параметрами: «рік», «період», «тип форми» та обирає необхідну форму податкової декларації (наприклад, F0103306) за звітний період, щодо якого здійснюється звітування. У наступному вікні обирає «стан документа» та відповідний територіальний орган ДФС: «регіон», «район».

Нагадаємо, подання документів засобами електронного зв’язку в електронній формі здійснюється платниками відповідно до норм Податкового кодексу України та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Мінфіну від 06.06.2017 р. №557. Згідно з п. 3 розд. ІІ Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами платник створює електронні документи у строки та відповідно до порядку, що визначені законодавством для відповідних документів в електронному та паперовому вигляді, із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів.

ГУ ДФС у Херсонській області,
АРК Крим та м. Севастополі