Кабмін скасував більше трьохсот регулятивних актів

19:12:2017 г.

Скасовано 6 указів президента, 19 постанов уряду і 315 наказів міністреств та відомств

Кабінет міністрів України скасував більше трьохсот регулятивних актів у сфері бізнесу. Відповідні рішення були ухвалені сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми пропонуємо скасувати кількома рішеннями більше трьохсот норм регуляторного поля, які є застарілими. Це 6 указів президента, 19 постанов уряду і 315 наказів міністреств та відомств", - заявив заступник мінстра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

За його словами, скасування застарілих актів має вступити в силу за три місяці для того, щоб міністерства і відомства мали час залишити чинним той чи інший акт у разі потреби.

Зокрема, Кабмін визнав таким, що втратив чинність указ президента України від 12.06.1995 року №436 "Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки", яким встановлюються склади правопорушень, вчинених суб'єктами господарювання, а також розміри штрафів за порушення у сфері обігу готівки.

"Необхідність визнання такими, що втратили чинність указу №436 та нормативно-правових актів, що вносили зміну до нього, зумовлена необхідністю приведення процедури притягнення до відповідальності в сфері обігу готівки в національній валюті у повну відповідність до вимог Конституції України та законів України, реалізації рішення Конституційного суду України, зменшення штучно створеного адміністративного тиску на суб'єктів господарювання, а також уніфікації законодавства та усунення дублювання норм щодо відповідальності у сфері обігу готівки", - йдеться у пояснювальній записці.

РБК-Україна

 
 
 

Rambler's Top100