Как в алкоотчете показать алкоголь, используемый не по прямому назначению (кондитерка, кулинария и т.д.)

15:11:2016 г.

Як в звіті за формою № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» відображаються алкогольні напої, які використовуються для виробництва фірмових страв, кулінарних та борошняних кондитерських і булочних виробів, при додаванні таких напоїв у каву, чай, шоколад або при виготовленні коктейлів?

Форма і Порядок заповнення форми Звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» (далі – Звіт № 1-РА) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за № 340/28470.

Звіт № 1-РА подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі (п. 1 Порядку заповнення форми Звіту № 1-РА).

У разі якщо суб’єкт господарювання має у своєму складі структурні одиниці, які не є юридичними особами, Звіт № 1-РА заповнюється в цілому щодо підприємства з урахуванням усіх структурних одиниць.

Одиницею виміру, яка застосовується при складанні Звіту № 1-РА, є тисяча декалітрів (тис. дал) та має формат даних до шести знаків включно після коми.

Суб’єкт господарювання, що має ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями відображає у графах Звіту № 1-РА всі дані передбачені формою.

Якщо суб’єкт господарювання використовує алкогольні напої для виробництва фірмових страв, кулінарних та борошняних кондитерських і булочних виробів, додає такі напої у каву, чай, шоколад або при виготовленні коктейлів, то такий суб’єкт відображає обсяги алкогольних напоїв, що використані у такому виробництві:
• у графі 5 Звіту № 1-РА – у разі, якщо така продукція була вироблена та реалізована протягом звітного періоду;
• у графі 7 Звіту № 1-РА – у разі, якщо така продукція була вироблена, але не реалізована протягом звітного періоду (із зазначенням відповідних пояснень).

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

 
 
 

Rambler's Top100