Рішення суду: за порушення трудового законодавства роботодавець повинен сплатити штраф

12:04:2018 г.

Своїм рішенням Миколаївський окружний адміністративний суд відмовив ТОВ «ТВ-ЄВРО ТРАНС» у скасуванні постанови управління Держпраці у Миколаївській області про накладання штрафних санкцій на суму 64 000 грн.

За результатами позапланової перевірки управління Держпраці у Миколаївській області на  підприємстві встановлено порушення вимог законодавства про працю, зокрема недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Посадових осіб підприємства зобов’язано:

  • проводити виплату поточної заробітної плати працівникам не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата;
  • здійснити виплату заробітної плати працівникам за весь час щорічної відпустки не пізніше ніж за три дні до початку відпустки;
  • забезпечити розмір мінімальної заробітної плати працівникам, як це передбачено законом;
  • організувати виплату всіх сум, що належать від підприємства, працівнику у разі звільнення, враховуючи виплату середнього заробітку за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

ТОВ «ТВ-ЄВРО ТРАНС» усі виявлені порушення визнало та усунуло. Проте, суд  не задовольнив пропозиції підприємства щодо скасування постанови про накладання  штрафних санкцій, винесеної уповноваженою особою управління Держпраці у Миколаївській області, за умов добровільного і своєчасного усунення порушень.

Миколаївський окружний адміністративний суд: сплата штрафу не звільняє підприємство від усунення порушень законодавства про працю.

Управління Держпраці у Миколаївській області

 
 
 

Rambler's Top100