Тонкости заполнения алко-табачной отчетности

01:12:2016 г.

Яка інформація зазначається у графах 2 та 4 розділів ІІ та ІІІ звітів № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі» та № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі», у графі 1 розділу ІІ звіту № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту» та у графі 3 розділу ІІ звіту № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв»?

Форми та Порядки заповнення звітів: № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту» (далі – Звіт № 1-РС і Порядок № 1-РС); № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв» (далі – Звіт № 2-РС і Порядок № 2-РС); № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі» (далі – Звіт № 1-ОА і Порядок № 1-ОА); № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі» (далі – Звіт № 1-ОТ і Порядок № 1-ОТ) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» (далі – Наказ № 49), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за № 340/28470.

Згідно з п. 1 розд. ІІІ Порядку № 1-РС у графі 1 розд. ІІ Звіту № 1-РС зазначається код адміністративно-територіальної одиниці, у якій зареєстрований споживач спирту, згідно з додатком до Наказу № 49. При експорті спирту проставляється код 28.

Пунктом 3 розд. ІІІ Порядку № 2-РС встановлено, що у графі 3 розд. ІІ Звіту № 2-РС вказується код адміністративно-територіальної одиниці споживача виноматеріалів згідно з додатком до Наказу № 49.

Відповідно до пунктів 2 та 4 розд. ІІІ Порядку № 1-ОА та пунктів 2 та 4 розд. ІІІ Порядку № 1-ОТ:
у графі 2 розділів II та III Звіту № 1-ОА та Звіту № 1-ОТ зазначається код адміністративно-територіальної одиниці згідно з додатком до Наказу № 49.
у графі 4 розділів II та III Звіту № 1-ОА та Звіту № 1-ОТ зазначаються місцезнаходження імпортера/експортера, суб’єкта підприємницької діяльності - юридичної особи або місце проживання фізичної особи - суб’єкта господарювання (контрагента) та номер контактного телефону.

Враховуючи зазначене, у графі 2 розділів ІІ та ІІІ Звіту № 1-ОА та Звіту № 1-ОТ; у графі 1 розд. ІІ Звіту № 1-РС та у графі 3 розд. ІІ Звіту № 2-РС відображається код адміністративно-територіальної одиниці, що відповідає основному місцю обліку суб’єкта господарювання (контрагента). Коди адміністративно-територіальних одиниць визначено додатком до Наказу № 49.

У графі 4 розділів II та III Звіту № 1-ОА та Звіту № 1-ОТ зазначаються місцезнаходження імпортера/експортера, суб’єкта підприємницької діяльності - юридичної особи або місце проживання фізичної особи - суб’єкта господарювання (контрагента) та номер контактного телефону, що відповідають основному місцю обліку суб’єкта господарювання (контрагента).

Крім того, якщо на момент подання зазначених Звітів контрагент змінив своє місцезнаходження, то у відповідних графах слід вказувати актуальні відомості.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс 
 
 

Rambler's Top100