Укрпошта тепер може здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток

19:04:2018 г.

Національний банк України прийняв рішення про надання ПАТ "УКРПОШТА" ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Відповідне рішення було прийнято на підставі постанови Правління Національного банку України від 21.12.2017 № 138 "Про надання національними операторами поштового зв’язку фінансової послуги з переказу коштів". 

З огляду на отримання ліцензії Національний банк України також зареєстрував договори про участь ПАТ "УКРПОШТА" у міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard, а також розпочав процедуру вступу ПАТ "УКРПОШТА" до Національної платіжної системи "Український платіжний простір".

Відтепер ПАТ "УКРПОШТА" зможе здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток. Це сприятиме розширенню фінансової інклюзії, зокрема створить нові можливості для доступу до фінансових послуг населення в сільській місцевості та віддалених районах України, сприятиме збільшенню рівня безготівкових розрахунків в Україні та підвищенню якості на ринку платіжних послуг.

"ПАТ "УКРПОШТА" має більше 11 тис. відділень. Таке рішення дасть змогу розширити платіжну інфраструктуру для здійснення безготівкових платежів. Крім того, цей крок є дуже важливим для побудови в нашій державі cashless economy та збільшення обсягів безготівкових розрахунків, особливо в невеликих містах і селах, де зараз переважають  розрахунки готівкою", – зазначив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Олександр Яблунівський.

Довідково: на сьогоднішній день ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків мають 61 небанківська фінансова установа та національний оператор поштового зв’язку ПАТ "УКРПОШТА".

НБУ

  

 
 
 

Rambler's Top100