Закон про підвиження податків поки що не підписано Президентом

24:10:2024 г.

15 жовтня 2024р. до Президента на підпис передано Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану" (зареєстровано як Законопроєкт № 11416-д).

Наразі Президент не підписав поки що цей Закон.

Народний депутат Ярослав Железняк з цього приводу зазначив в Телеграм-каналі:

"Це епічно….сьогодні рівно 10-тий день, як податковий законопроект 11416д лежить без підпису Президента.

Чому епічно? Тому що, з ним так поспішали, що готові були зробити все через….заднє число)

І попри логіку, впровадження цього «заднього числа» супроводжувалося тааааким пафосним текстом, що закон мали б підписати одразу ще в польоті між Радой і ОП) А тут — ніт, 10-ть днів очікування.

І якось вже ніхто не кричить, що кожен день це втрата податків на армію і не звинувачує Президента, як це було щодо опозиції )))

При тому, я багато разів публічно навіть говорив, що саме так воно знову буде. Рада буде поспішати прийняти «хоч щось» і бігти як сліпий олень через пожежу у лісі. А потім будемо без причини чекати підпис від Президента)

Коротше - це повідомлення в рубрику що і треба було довести)

P.S. Враховуючи, що вже 24-те, а закон підвищує військовий збір одразу в день публікації, то вже правильно по відношенню до бізнесу дочекатися і опублікувати з 01 листопада. Ну щоб вже не було ситуації коли 80% місяця у нас був податок 1,5%, а потім на останній тиждень зріс до 5%….."

За матеріалами Ярослав Железняк