Нужно ли заполнять графы ф. № 1ДФ по работникам, которым доходы не начислялись и не выплачивались

25:11:2016 г.

Чи потрібно заповнювати в розрахунку за формою № 1ДФ відомості по найманих працівниках, якщо доходи на користь даних працівників протягом звітного податкового кварталу не нараховувались та не виплачувались?

Ні, не потрібно. Так, відповідно до підпункту «б» пункту 176.2 статті 176 Податкового кодексу України (далі за текстом - ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.

Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.

Враховуючи вищевикладене, податковий агент при заповненні податкового розрахунку за ф. № 1ДФ не вказує відомості по найманим працівникам, якщо протягом звітного податкового періоду на користь даних працівників не нараховувався та не виплачувався дохід.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100