Подача ЕСВ-отчета демобилизованным общесистемщиком

10:02:2016 г.

Чи подає річний звіт та сплачує єдиний внесок демобілізований підприємець – фізична особа, яка застосовує загальну систему оподаткування і не є роботодавцем?

Відповідь:  Фізична особа – підприємець, яка застосовує загальну систему оподаткування і не є роботодавцем, протягом 10 днів від дня її демобілізації подає до контролюючого органу заяву щодо звільнення від виконання своїх обов’язків та копію військового квитка або копію іншого документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про призов такої особи на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, подає річний звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску за себе та сплачується єдиний внесок (у разі, якщо було отримано дохід (прибуток) від здійснення відповідної діяльності).

За невиконання обов’язків платника єдиного внеску, передбачених п. 2 ст. 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», така фізична особа – підприємець відповідальності не несе, штрафні та фінансові санкції не застосовуються.

ГУ ДФС у Черкаській області

 
 
 

Rambler's Top100