Місцеві податкові не можуть проводити перевірки

14:06:2018 г.

Запитання: Чи має право державна податкова інспекція як територіальний орган ДФС здійснювати камеральні, документальні (планові або позапланові, виїзні або невиїзні) і фактичні перевірки платників податків?

Відповідь: Право на проведення відповідно до законодавства перевірок платників податків надано контролюючим органам згідно з пп. 20.1.4 Податкового кодексу України (да­лі — ПК).

Контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки (абз. 1 п. 75.1 ПК)

Функцію контрольно-перевірочної роботи закріплено виключно за контролюючими органами обласного та центрального рівнів.

Отже, проведення камеральних, документальних (планових або позапланових, виїзних або невиїзних) і фактичних перевірок може бути здійснено лише контролюючими органами обласного та центрального рівнів ДФС.

ДФСУ («ЗІР», підкатегорія 136.01)



Газета "Консультант частного предпринимателя" №10, 2018 год
 
 
 

Rambler's Top100