Хто має право подавати громадянську декларацію від імені платника податків?

19:04:2012 г.
Відповідно до пункту 6 статті 179 Податкового кодексу України обов'язок щодо заповнення та подання податкової декларації від імені платника податку покладається на таких осіб:
  • опікуна або піклувальника — щодо доходів, отриманих неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною;
  • спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців) — щодо доходів, отриманих протягом звітного податкового року платником податку, який помер;
  • державного виконавця, уповноваженого здійснювати заходи щодо забезпечення майнових претензій кредиторів платника податку, визначеного в установленому порядку банкрутом.

ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС

 

 

Комментарии  

 
0 #1 Иван 25.04.2012 19:40
Только геологи могут на вопрос о праве отвечать ссылкой на норму об обязанности
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100