Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Чи дозволено єдиннику розповсюджувати державні миттєві лотереї

Чи дозволено єдиннику розповсюджувати державні миттєві лотереї

10:06:2019 г.

Чи можуть ФОП — платники єдиного податку здійснювати діяльність з розповсюдження державних миттєвих лотерей?

Основні засади державного регулювання лотерейної сфери в Україні, створення сприятливих умов для розвитку лоте­рейного ринку встановлено Законом України «Про державні лотереї в Україні» від 6 вересня 2012 року № 5204-VІ (далі — Закон № 5204).

Розповсюджувач державної лотереї — юридична або фізична особа, яка за дору­ченням оператора державних лотерей здійснює у сукупності або окремо прийняття ставок безпосередньо у гравців, випла­ту призів, а також інші операції, пов’язані з розповсюдженням державних лотерей (ст. 1 Закону № 5204).

Діяльність з розповсюдження державних миттєвих лотерей не заборонена для фізичних осіб — підприємців, що здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування.

ДФСУ («ЗІР», підкатегорія 107.01)

 

 
 
 

Rambler's Top100