Чи має право приватний підприємець – платник єдиного податку подати заяву про внесення змін до реєстру платників єдиного податку в електронній формі?

04:11:2014 г.

Відповідно до підпункту 298.1.1 пункту 298.1 статті 298 Податкового кодексу України заява про перехід на спрощену систему оподаткування подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом України, в один з таких способів:
– особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації
– електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством;
– державному реєстратору як додаток до реєстраційної картки, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця з урахуванням вимог пункту 291.5 статті 291 Податкового кодексу України.
Електронна копія заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючого органу одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Водночас подання заяви про внесення змін до реєстру платників єдиного податку в електронному вигляді нормами Податкового кодексу України не передбачено, тобто така заява подається у паперовому вигляді особисто платником податків (уповноваженою особою) чи надсилається поштою.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить