Чи може бути платником єдиного податку фізична особа – підприємець, якщо вона надає в оренду нежитлове приміщення загальною площею 400 квадратних метрів?

16:01:2012 г.

Відповідь: Відповідно до пп. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 Закону України від 04 листопада 2011 року № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи – підприємці, які надають в оренду нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.
ДПІ у Подільському районі м. Києва