Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Чи можуть єдинники вказувати відомості з від’ємним значенням у графах 4 та 7 книги обліку доходів?

Чи можуть єдинники вказувати відомості з від’ємним значенням у графах 4 та 7 книги обліку доходів?

26:02:2015 г.

Відповідно до п.п. 296.1.1 п. 296.1 ст.296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи - підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 № 1637 (далі – Порядок №1637).

У книзі обліку доходів фізичні особи - підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої і другої груп, а також платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, відображають щоденно, за підсумками робочого дня отримані доходи (п. 1 Порядку №1637).

Оскільки платники єдиного податку у книзі обліку доходів здійснюють записи за підсумком робочого дня, протягом якого було отримано дохід, то відомості у графах 4 «скоригована сума доходу» та 7 «всього» зазначеної книги не можуть вказуватися з від’ємним значенням.

ДФСУ (підкатегорія 107.07)

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить