Что делать, если единщик забыл сдать декларацию за 1 квартал

28:08:2012 г.

ЗАПИТАННЯ: ФОП-єдинник, 2-а група, з початку 2012р. не вів підприємницької діяльності, але авансові платежі сплачував щомісяця.  За підсумком І кв. не подав Декларації платника єдиного податку. Чи потрібно йому тепер подавати Декларацію за І кв. і півріччя, чи тільки за півріччя? Чи очікують даного підприємця штрафні санкції?

ВІДПОВІДЬ: Згідно із Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» № 4014-VІ від 04.11.2011 року податковим (звітним) періодом для платників податків єдиного податку другої — четвертої груп є календарний квартал (п. 294.1 статті 294).

Відповідно цього Вам необхідно подати до органу податкової служби податкову декларацію за перший квартал 2012 року та другий квартал 2012 року наростаючим підсумком з початку року.

Згідно із Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» № 4834-VІ від 24.05.2012 року пункт 7 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» доповнено абзацом другим такого змісту: «Штрафні санкції до платників єдиного податку за порушення у 2012 році порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій платника єдиного податку та повноти сплати сум єдиного податку платниками не застосовуються».

Державна податкова служба у Одеській області

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить