Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Что делать если налоговый инспектор ошибочно не вписал место осуществления деятельности в Свидетельство плательщика единого налога

Что делать если налоговый инспектор ошибочно не вписал место осуществления деятельности в Свидетельство плательщика единого налога

13:08:2012 г.
Я частный предприниматель (единый налог, 3-я группа) В мае 2012 года подала Заявление на получение Свидетельства, в которое кроме дополнительных КВЭД-ов так же был добавлен: - дополнительный адрес проведения деятельности Старый адрес проведения деятельности при этом не изменялся. Инспектором было выдано новое Свидетельство, в котором вписан только один (старый) адрес, а дополнительный (второй) адрес в Свидетельство - не добавлен. Хочу спросить, на каком основании инспектор не добавил второй адрес проведения деятельности? В статье 298.6 Налогового кодекса указано, что "У разі зміни податкової адреси суб'єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої і четвертої груп разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни." В моем же случае не было замены места проведения деятельности, а был добавлен второй (допонительный) адрес. Если его не внести в свидетельство, то на каком основании я могу по дополнительному адресу осуществлять свою деятельность? Прошу разъяснить ситуацию.

Відповідь: Відповідно до пп.4 п.299.11 ст.299 ПКУ у свідоцтві фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку зазначається місце провадження господарської діяльності
У разі зміни місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни (п.298.5 ст.298 ПКУ).
У разі зміни місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни (п.298.6 ст.298 ПКУ).
До раніше виданого свідоцтва платника єдиного податку в день подання платником єдиного податку заяви органом державної податкової служби вносяться зміни щодо провадження господарської діяльності (пп.3 пп.299.12 ст.299 ПКУ).
За бажанням платника єдиного податку раніше видане свідоцтво може бути замінено у разі наявності у такого платника податку обставин, визначених у п.299.12 цієї статті, та отримано нове свідоцтво у порядку, визначеному ст.299 ПКУ. До отримання нового свідоцтва платник єдиного податку здійснює господарську діяльність на підставі раніше виданого свідоцтва, яке повертається органу державної податкової служби у день отримання нового свідоцтва (пп.299.13 ст.299 ПКУ).
Оригінал свідоцтва платника податку зберігається у платника податку та пред’являється працівникам контролюючих органів, яким надано відповідні функціональні повноваження на проведення перевірки. Копія свідоцтва платника податку повинна розміщуватися на робочому місці найманого працівника (пп.299.14 ст.299 ПКУ).
Одночасно, повідомляємо, що для вирішення даного питання Вам необхідно звернутися до податкового органу за місцем Вашої податкової адреси.

ДПС у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить