Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Який порядок застосування РРО платниками єдиного податку, які проводять розрахунки через рахунки в банківських установах?

Який порядок застосування РРО платниками єдиного податку, які проводять розрахунки через рахунки в банківських установах?

12:03:2015 г.

Згідно з п. 2 ст. 9 Закону № 265 реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при виконанні усіх банківських послуг, крім операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, та операцій комерційних агентів банків з приймання готівки для подальшого її переказу.

ДФСУ