Яким чином ФО платник ЄП може скористатись правом на щорічну відпустку та як повідомити про це податкові органи?

06:05:2013 г.

Відповідь: Відповідно до п. 295.5 ст. 295 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки.

Згідно із пп. 298.3.2 п. 298.3 ст. 298 ПКУ інформація про період щорічної відпустки подається за заявою у довільній формі. Окремого терміну подання заяви щодо періоду щорічної відпустки і терміну втрати працездатності нормами ПКУ не передбачено. З метою уникнення порушення терміну щодо сплати авансових платежів рекомендується подавати до органу ДПС заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки.

ДПС у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить