Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Можливість отримання витягу з «єдиноподаткового» реєстру поштою

Можливість отримання витягу з «єдиноподаткового» реєстру поштою

11:09:2019 г.

Чи може ФОП — платник єдиного податку отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку поштою?

Згідно з п. 299.9 ПК за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку.

Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту.

Витяг діє до внесення змін до реєстру. Форма запиту про отримання витягу та витягу з Реєстру платників єдиного податку затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Слід зазначити, що нормами ПК не встановлено обмежень щодо отримання ФОП-єдинником витягу з Реєстру платників єдиного податку поштою.

ДФСУ («ЗІР», підкатегорія 107.09)

 

 
 
 

Rambler's Top100