Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Обязательное применение кассовых аппаратов предпринимателями-единщиками

Обязательное применение кассовых аппаратов предпринимателями-единщиками

15:06:2015 г.

ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує платникам, що з 1 липня 2015 року стане обов’язковим використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) фізичними особами-підприємцями третьої  групи, а з 1 січня 2016 року – фізичними особами-підприємцями другої групи.

При цьому, згідно з п. 296.10 ст.296 Податкового кодексу України платники єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) при здійсненні діяльності на ринках, при продажі товарів дрібнооптової торгівлі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують РРО.

Варто зазначити, що підприємці – платники єдиного податку другої і третьої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почнуть застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО відповідно до норм Податкового кодексу України.

Відповідно до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій від 28.08.2013 р. № 417 для реєстрації РРО суб’єкт господарювання подає до податкової інспекції:

  • заяву про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО;
  • копію документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, чи іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО, копія техпаспорту РРО;
  • копію документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО;
  • копію договору суб’єкта господарювання з Центром сервісного обслуговування (ЦСО) про технічне обслуговування та ремонт РРО.

Державна фіскальна служба не штрафуватиме платників податків, які не встигнуть до 1 липня встановити касові апарати, але до цього терміну треба мати договори на його придбання.

Збільшення кола підприємців, які використовують РРО, скоротить кількість контрафактного товару та обсяг тіньової економіки.

Отже, шановні платники! Залишилося не так багато часу, тож завчасно потурбуйтеся  про придбання та реєстрацію РРО.

ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100