Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Отримані від банку проценти за користування коштами на рахунках, не є доходом для спрощенців

Отримані від банку проценти за користування коштами на рахунках, не є доходом для спрощенців

15:08:2018 г.

У ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) визначено про які види доходу платник єдиного податку має відзвітувати. Це дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності. До пасивних доходів відносяться і доходи отримані у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок.

Тож платники єдиного податку, в разі отримання від банку процентів, за користування коштами на рахунку як депозитному так і поточному, не включають такі кошти до доходу платника єдиного податку.

ГУ ДФС у Дніпропетровській області

 

 
 
 

Rambler's Top100