Предприниматель – единщик получал в 2016 году непредпринимательские доходы: нужно ли подавать декларацию о доходах и когда

30:01:2017 г.

Який термін подання річної декларації та термін сплати податку для підприємця – платника єдиного податку, який отримав доходи як фізична особа, а не підприємець?
Відповідно до пункту 177.6 статті 177 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) у разі якщо фізична особа - підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів такої діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими Кодексом для платників податку - фізичних осіб.
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV Кодексу (підпункт 49.18.4 пункту 49.18 статті 49 Кодексу).
Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації (пункт 179.7 статті 179 Кодексу).
ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

 
 
 

Rambler's Top100