Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow РРО у ФОП-єдинника при торгівлі ліками з 1 січня 2019 року

РРО у ФОП-єдинника при торгівлі ліками з 1 січня 2019 року

27:12:2018 г.

Законом України від 23.11.2018 р. № 2628 - VIII серед іншого, внесено зміни до п.296.10 ПКУ та Закону про РРО, якими визначено випадки, коли РРО можна не застосовувати. Зміни стосуються застосування РРО ФОП - платниками єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Так, згідно з доповненим абзацом четвертим пункту 296.10 ПКУ, норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Відповідні зміни також внесені до ст. 9 Закону про РРО. Крім того, у статті 2 Закону уточнено, що вироби медичного призначення (медичні вироби) - це будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.

Платникам слід знати, відповідно до цих змін, з 1 січня 2019 року (дати набрання чинності Законом № 2628) ФОПи - «єдинники», які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення за готівку, будуть зобов'язані використовувати РРО (незалежно від обсягу доходу).

ГУ ДФС у Чернівецькій області

 

 
 
 

Rambler's Top100