Сколько видов деятельности можно занести в свидетельство ФЛП-единщика?

07:10:2013 г.

Чи існують обмеження щодо кількості видів діяльності, які можуть бути зазначені у свідоцтві ФОП - платника ЄП?

Відповідь: Відповідно до п.299.1 ст.299 Податкового кодексу України свідоцтво платника єдиного податку видається суб’єкту господарювання, який подав до контролюючого органу заяву щодо обрання або переходу на спрощену систему оподаткування.
У заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначаються обрані фізичною особою – підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010.
У свідоцтві платника єдиного податку зазначаються обрані фізичною особою - підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010.
Враховуючи вищевикладене, на підставі поданої фізичною особою - підприємцем заяви про застосування спрощеної системи оподаткування у свідоцтві платника єдиного податку, виданому фізичній особі - підприємцю - платнику єдиного податку першої або другої групи, повинні бути зазначені всі обрані фізичною особою - підприємцем види діяльності, за умови, що ці види діяльності дають право застосовувати спрощену систему оподаткування. Тобто, Кодексом не передбачено обмежень щодо кількості видів діяльності, які можуть бути зазначені у свідоцтві платника єдиного податку, яке видається фізичній особі – підприємцю – платнику єдиного податку першої або другої групи.
Згідно з положеннями Кодексу види господарської діяльності не зазначаються у свідоцтві платника єдиного податку, яке видається фізичним особам – підприємцям - платникам єдиного податку третьої або п’ятої групи.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить