Соблюдение разрешенных форм расчетов — требование для ФЛП-единщиков

19:06:2012 г.

Запитання: В які строки ФОП першої, другої та третьої груп повинні перейти на сплату інших податків і зборів, якщо ними був застосований інший спосіб розрахунків, ніж передбачений п.291.6 ст. 291 ПКУ?

Відповідь: Відповідно до пп. 4 пп. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями) (далі – ПКУ) платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у разі застосування платником єдиного податку іншого способу розрахунків, ніж зазначені у п. 291.7 ст. 291 ПКУ, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому допущено такий спосіб розрахунків. Згідно із п. 296.2 ст. 296 ПКУ платники єдиного податку першої групи подають до органу державної податкової служби податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п. 295.1 ст. 295 ПКУ. Така податкова декларація подається, якщо платник єдиного податку не допустив перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у п. 291.4 ст. 291 ПКУ, та/або самостійно не перейшов на сплату єдиного податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої групи. Пунктом 296.3 ст. 296 ПКУ встановлено, що платники єдиного податку другої та третьої груп подають до органу державної податкової служби податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

ДПІ у Подільському районі м. Києва ДПС

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить