Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Спрощенці з доходом до 1 мільйона гривень можуть працювати без РРО

Спрощенці з доходом до 1 мільйона гривень можуть працювати без РРО

28:07:2015 г.

ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві доводить до відома платників, що Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо державних гарантій суб’єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів» від 01.07.2015 року № 569-VIII внесено зміни, що стосуються застосування РРО фізичними особами - підприємцями - спрощенцями.

Так, передбачається, що реєстратори розрахункових операцій не застосовують платники єдиного податку:
- першої групи;
- другої та третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 млн. грн. У разі перевищення у календарному році вищезазначеного обсягу доходу застосування РРО для такого платника єдиного податку обов’язкове. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100