Сроки уплаты единого налога для третьей группы

18:01:2012 г.

Питання: Який відведений строк для сплати єдиного податку для третьої групи у 2012 році?
        
  Відповідь: Відповідно до пп. 295.1, 295.3 ст. 295  Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі - ПКУ) (діє з 01.01.2012р.), платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.
У разі якщо сільська, селищна або міська рада приймає рішення щодо зміни раніше встановлених ставок єдиного податку, єдиний податок сплачується за такими ставками у порядку та строки, визначені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 ПКУ.
Платники єдиного податку третьої і четвертої груп сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

ДПІ у Подільському районі м. Києва