Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Виды деятельности в декларации ФЛП-единщика: все или те по которым получен доход?

Виды деятельности в декларации ФЛП-единщика: все или те по которым получен доход?

01:03:2018 г.

Які види підприємницької діяльності вказуються у податковій декларації платника ЄП – ФОП (далі – декларація): зазначені у витягу з реєстру платників ЄП чи лише ті, по яких фактично здійснювалась підприємницька діяльність у звітному періоді та як здійснюється додавання рядків у полі 9 «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» декларації в електронному вигляді при створенні її в Електронному кабінеті?

Форма податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця затверджена наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 із змінами і доповненнями (далі – податкова декларації).

У полі 9 «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» розділу І «Загальні показники підприємницької діяльності» податкової декларації зазначається код та назва виду економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД) лише тих видів підприємницької діяльності, які фактично здійснювалися у звітному періоді платником єдиного податку.

При цьому при створенні в меню Введення звітності Електронного кабінету податкової декларації в електронному вигляді таблиця поля 9 такої декларації містить лише одну строку. За потреби кількість рядків може бути збільшено, шляхом додаванням нової строки у таблиці поля 9 податкової декларації, яке здійснюється натисненням правої кнопки миші при наведенні курсору на рядок поля 9. Повинна з’явитись панель інструментів редагування рядків таблиці.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

 

 
 
 

Rambler's Top100