Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Зміна виду діяльності: в які терміни податківці вносять дані до реєстру платників єдиного податку

Зміна виду діяльності: в які терміни податківці вносять дані до реєстру платників єдиного податку

17:08:2016 г.

В який термін контролюючий орган вносить дані до реєстру платників єдиного податку у разі зміни видів діяльності ФОП - платником єдиного податку групи 3, нагадали податківці.

Відповідно до п. 299.7 ст. 299 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) до реєстру платників єдиного податку вносяться такі відомості про платника єдиного податку:
- прізвище, ім’я, по батькові ФОП, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку у паспорті);
- податкова адреса суб’єкта господарювання;
- місце провадження господарської діяльності;
- обрані фізичною особою - підприємцем груп 1 та 2 види господарської діяльності;
- ставка єдиного податку та група платника податку;
- дата (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування;
- дата реєстрації;
- види господарської діяльності;
- дата анулювання реєстрації.

Згідно з п.п. 298.3.1 ст. 298 ПКУ платники єдиного податку у разі зміни відомостей, внесених до реєстру платників єдиного податку, мають надати заяву, до якої, зокрема, включаються відомості про зміну видів господарської діяльності.

У разі зміни відомостей, передбачених п.п. 1 — 5 п. 299.7 ст. 299 ПКУ, вносяться зміни до реєстру платників єдиного податку в день подання платником відповідної заяви (п. 299.8 ст. 299 ПКУ).

За бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру (п. 299.9 ст. 299 ПКУ).

Отже, відомості про зміну видів господарської діяльності ФОП - платником єдиного податку групи 3 вносяться до реєстру платників єдиного податку не пізніше одного робочого дня з дня надходження заяви про зміну видів господарської діяльності.

ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100