Громадянам треба до 1 серпня заплатити ПДФО, розраховане у декларації про доходи

23:02:2012 г.

У які строки слід сплатити суму податку, донараховану податковою інспекцією за річною податковою декларацією?
Пунктом 179.7 ст. 179 ПКУ визначено, що фізособа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, наступного за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Департамент взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС України

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100