Главная arrow Декларирование доходов arrow Як загальносистемнику звітувати та сплачувати ПДФО, якщо є громадянські доходи

Як загальносистемнику звітувати та сплачувати ПДФО, якщо є громадянські доходи

22:03:2019 г.

В які терміни подається податкова декларація про майновий стан і доходи та сплачується ПДФО ФОП на загальній системі оподаткування, у випадку отримання нею, як ФО, у звітному році інших доходів (інвестиційний прибуток, спадщина, іноземний дохід тощо)?

Фізична особа – підприємець подає до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб.

При цьому у податковій декларації поряд із доходами від підприємницької діяльності відображаються також інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи. Остаточний розрахунок суми податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб здійснюється із суми загального річного оподатковуваного доходу за звітний податковий рік. 

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена фізичною особою – підприємцем за підсумками остаточного розрахунку, зазначена ним у річній податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання такої податкової декларації.

ДФСУ ("ЗІР", підкатегорія 104.09)

 

 
 
 

Rambler's Top100