Как заполнить строку 10 приложения 7 декларации о доходах

06:03:2012 г.

При заповненні декларації про майновий стан і доходи не зрозумів що мається на увазі «Сума нарахованої заробітної плати, зменшена з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 розділу ІV Податкового кодексу України» (рядок 10 додатка 7)?
     
Відповідь: Пунктом 164. 4 ПК визначено, що під час нарахування доходів у формі заробітної плати база оподаткування визначається як нарахована заробітна плата, зменшена на суму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника, а також на суму податкової соціальної пільги за її наявності.
               Таким чином, у рядку 10 додатка 7 до декларації про майновий стан і доходи Вам потрібно зазначити суму нарахованої заробітної плати зменшену на суму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду та у разі наявності суму податкової соціальної пільги.

ДПІ у Деснянському районі м.Києва

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить