Главная arrow Декларирование доходов arrow Куда в декларации о доходах заносить единый предпринимательский доход

Куда в декларации о доходах заносить единый предпринимательский доход

11:03:2019 г.

В якому рядку декларації про майновий стан і доходи ФО вказує загальний обсяг доходу платника ЄП, отриманого в результаті провадження господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування?

Відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем, який обрав іншу систему оподаткування доходів від провадження господарської діяльності, здійснюється за правилами, встановленими ПКУ (п. 177.9 ст. 177 ПКУ).

Згідно з п.п. 1 п. 3 розд. ІІІ Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 із змінами та доповненнями, у рядку 11.1 розд. III «Доходи, які не включаються до загального річного оподатковуваного доходу» податкової декларації про майновий стан і доходи вказується загальний обсяг доходу фізичної особи – платника єдиного податку, отриманого в результаті провадження господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування згідно з розд. XIV ПКУ, станом на кінець звітного (податкового) року.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

 

 
 
 

Rambler's Top100