Податкова знижка на навчання

04:03:2014 г.
До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Тобто, фізична особа, яка має право скористатися податковою знижкою, повинна надати до органу доходів і зборів разом із декларацією про майновий стан і доходи наступні документи:

1. Довідку про отримані у звітному році доходи;

2. Копію договору (контракту) з навчальним закладом;

3. Копії платіжних документів, які підтверджують сплату за навчання;

4. У разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї першого ступеня споріднення - документи, які підтверджують ступінь споріднення (копії паспорта, ідентифікаційного коду, свідоцтва про народження дитини тощо). При цьому, якщо член сім'ї першого ступеня споріднення після реєстрації шлюбу змінює прізвище та в квитанціях зазначено нове прізвище, то потрібно надати ще і копію Свідоцтва про шлюб.

Увага! Податкова знижка може застосовуватися виключно до доходу, отриманого платником податку - резидентом протягом звітного 2013 податкового року у вигляді заробітної плати та нараховується лише в межах її розміру.

З метою отримання податкової знижки декларація подається до 31.12.2014 р. У разі якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

ДПІ у Солом’янському р-ні ГУ Міндоходів у м. Києві

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100