У які строки сплачуються та повертаються суми податку за результатами поданої річної громадянської декларації?

19:04:2012 г.
Відповідно до пункту 179.7 статті 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI (ПКУ) фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею декларації про майновий стан і отримані доходи. Сума податкових зобов’язань, донарахована органом ДПС, сплачується до відповідного бюджету у строки, встановлені Податковим кодексом.

Пунктом 179.8 статті 179 ПКУ передбачено, що сума коштів, яка підлягає поверненню платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів від дня отримання такої декларації.

ДПІ у Оболонському районі м. Києва ДПС

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100