В 2011 году получен доход 15000 грн. в месяц: нужно ли подавать декларацию о доходах?

10:02:2012 г.

ЗАПИТАННЯ: фізособа, яка не є приватним підприємцем, працює за основним місцем роботи та надає послуги відповідно до трудового договору, від чого в одному місяці 2011 р. отримано дохід у розмірі 15 000 грн. Чи потрібно у такому разі подавати декларацію про майновий стан та доходи?

ВІДПОВІДЬ: Так. Обов’язок щодо подання декларації у платника податку на доходи фізичних осіб виникає у разі отримання ним протягом звітного 2011 року окремих видів оподатковуваних доходів, а саме у разі отримання протягом календарного року доходу, що оподатковується за ставками, встановленими п.167.1 ст.167 Податкового Кодексу України, виплачується платнику двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2011 р. – 9410 грн.).

ДПІ у Голосіївському районі м. Києва

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100