Главная arrow Декларирование доходов arrow Введено в дію нова форма декларації про майновий стан і доходи

Введено в дію нова форма декларації про майновий стан і доходи

13:01:2017 г.

З 01 січня 2017 року розпочлася кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Декларацію мають право подати фізичні особи для отримання податкової знижки.
Наказом Мінфіну України від 15.09.16 року № 821, який набирає чинності 31 грудня 2016 року, внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан та доходи.

Так, оновлена податкова декларація про майновий стан і доходи складатиметься з 7-ми розділів та міститиме 2 додатки: Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб і військового збору з доходів, отриманих від операцій з інвестиційними активами (Додаток Ф1); Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб і військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою (Додаток Ф2).

Додатки заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках.

Додатки є складовою частиною декларації і без декларації не є дійсними.

Змінено порядок розрахунку податкових зобов'язань з доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, з урахуванням змін щодо порядку сплати авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб.

Уточнені показники податкової декларації з урахуванням введення в дію ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18%.

Нагадаємо, нова форма декларації про майновий стан і доходи вводиться в дію з 01.01.2017 року.

ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві 
 
 

Rambler's Top100