Главная arrow ЕСВ arrow Частный предприниматель перешел в другой район (поменял прописку): в какую налоговую подавать ЕСВ отчет?

Частный предприниматель перешел в другой район (поменял прописку): в какую налоговую подавать ЕСВ отчет?

15:01:2014 г.

В який орган доходів і зборів подається звіт про суми нарахованого єдиного соціального внеску, якщо страхувальник протягом року змінює місцезнаходження?

Відповідь: Згідно з п. 3.7 р. III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.13 №454, якщо страхувальник із числа страхувальників, зазначених у пунктах 3.1, 3.2 та 3.4 цього розділу, у звітному періоді змінює місцезнаходження, або місце реєстрації, або місце проживання (поза межами територіального обслуговування органу доходів і зборів, в якому він перебував на обліку), звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) подається до органу доходів і зборів за новим місцем взяття на облік.

ДПІ у Дніпровському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить