Чи потрібно платникам ЄВ з 01.10.2013 р. повторно проходити процедуру взяття на облік, якщо до 30.09.2013 р. вони обліковувались у Пенсійному фонді?

11:10:2013 г.

Чи потрібно платникам ЄВ з 01.10.2013 р. повторно проходити процедуру взяття на облік, якщо до 30.09.2013 р. вони обліковувались у Пенсійному фонді?

Відповідь: Відповідно до абзацу 2 п. 3 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 року № 2464-VI перереєстрація платників страхових внесків та застрахованих осіб не здійснюється. Пенсійний фонд спільно з фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, проводить звірення платників страхових внесків у порядку, встановленому Пенсійним фондом спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, за погодженням із фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Тобто, платникам єдиного внеску, які до 30.09.2013 обліковувались у Пенсійному фонді, з 01.10.2013 не потрібно проходити процедуру взяття на облік в органах доходів і зборів.

Єдина база податкових знань

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100