Главная arrow ЕСВ arrow Если в поданном ЕСВ-отчете обнаружена ошибка до предельного срока подачи

Если в поданном ЕСВ-отчете обнаружена ошибка до предельного срока подачи

08:06:2018 г.

У Головному управлінні ДФС у Луганській області розповіли. При виявленні помилки у Звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску до закінчення терміну подання цього Звіту страхувальник повторно формує та подає Звіт у повному обсязі до фіскального органу за місцем обліку.

Чинним вважається останній електронний або паперовий Звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності.

Якщо страхувальником до закінчення терміну подання Звіту подаються лише окремі таблиці за поточний звітний період Звіту зі статусом «скасовуюча», «додаткова» цей Звіт не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

Нагадаємо: страхувальники зобов’язані формувати та подавати до контролюючих органів Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435.

ГУ ДФС у Луганській області

 

 
 
 

Rambler's Top100