Главная arrow ЕСВ arrow Як правильно визначити розрахункові рахунки для сплати ЄСВ

Як правильно визначити розрахункові рахунки для сплати ЄСВ

04:07:2018 г.

Головне управління ДФС у м. Києві інформує, що розрахункові рахунки для сплати єдиного внеску наразі є чинними для зарахування коштів до бюджету.
Кожна категорія платників, передбачена Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», має свій символ (201, 202, 203, 204, 205, 206, 207). Цей показник використовується для правильного визначення розрахункового рахунку на який певна категорія платників має перераховувати єдиний внесок до бюджету.

Символ зазначено у підрубриці «Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДФС». Тризначний символ відображений у розрахунковому рахунку шостою, сьомою та восьмою цифрою.

Нагадуємо, розрахункові рахунки для сплати єдиного внеску розміщені на субсайті ГУ ДФС у м. Києві у рубриці «ЄСВ» підрубриці «Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску». Звертаємо увагу, що у зазначеній підрубриці розміщено інформацію, як правильно заповнити поле «Призначення платежу» розрахункових документів у разі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ДФС у м. Києві

 

 
 
 

Rambler's Top100